Mieszkanie

Aktualnie zapisanych osób: -1 osób

Cena mieszkań:
od 423005.00 do 516490.00 PLN

Cena za m2:
od 5500.00 do 5800.00 PLN

Powierzchnia:
od 76 do 89 m2

Odległość od komunikacji miejskiej:
do 200 metrów

Szczegóły inwestycji: Skierniewicka City

Deweloper: Dolcan Plus S.A.

Miasto: Warszawa

Dzielnica: Wola

Osiedle:

Ulica: ul. Skierniewicka

Rok budowy: 2011Poznaj szczegóły - zadzwoń !!!

Infolinia: 22 592 80 13


Jeśli jesteś miłośnikiem miejskiego życia, cenisz sobie nowoczesność oraz wysoki standard to Osiedle Skierniewicka City jest właśnie dla Ciebie!

Nasza inwestycja to nowoczesny apartamentowiec o wysokim standardzie, usytuowany na Woli u zbiegu ulic Kasprzaka i Skierniewickiej. Kaskadowa bryła, szklane ogrody, tarasy i obszerny hol dla mieszkańców, z dostępną 24 godziny na dobę recepcją, dodadzą Ci luksusu i zapewnią ochronę Twojej prywatności. Inwestycja liczy 17 pięter, posiada podziemne garaże z windami, przestronne korytarze i cechuje się wysoką jakością wykończenia.

Na parterze inwestycji znajdują się lokale usługowe, dzięki czemu zrobisz zakupy, zjesz posiłek czy spotkasz się z przyjaciółmi w miejscu zamieszkania. Charakterystycznym miejscem są dwa starannie urządzone patia- jeden główny, a drugi z palcem zabaw.

Z myślą o Twoich zróżnicowanych potrzebach, zaprojektowaliśmy kilka typów mieszkań- od małych, funkcjonalnych lokali, poprzez komfortowe mieszkania dwupoziomowe, do przestronnych apartamentów na ostatnich piętrach. A dla zapracowanych Klientów posiadamy również mieszkania wykończone pod klucz. Charakteryzują się nie tylko najbardziej poszukiwanymi metrażami, ale i pięknym widokiem na Centrum Warszawy. 11 piętro budynku tworzą dwupoziomowe mieszkania z panoramicznymi oknami do ziemi – nawet w łazience.

...

Zaznacz jeden rekord!