Mieszkanie

Aktualnie zapisanych osób: 1 osób

Cena mieszkań:
od 178991.00 do 429888.00 PLN

Cena za m2:
od 4990.00 do 4990.00 PLN

Powierzchnia:
od 36 do 86 m2

Odległość od komunikacji miejskiej:
do 500 metrów

Szczegóły inwestycji: Słoneczny Park

Deweloper: J.W. Construction Holding S.A.

Miasto: Ożarów Mazowiecki

Dzielnica: Ożarów Mazowiecki

Osiedle:

Ulica: ul. Żyzna, Kręczki

Rok budowy: 2011Poznaj szczegóły - zadzwoń !!!

Infolinia: 22 592 80 13


Blisko Warszawy, ok. 7 km od Bemowa, na obszarze 50 ha powstaje osiedle składające się z budynków sięgających max. 4 piętra. Mieszkania o powierzchniach od 29 do 88 mkw. będą dostępne w sprzedaży jeszcze w lutym tego roku.

Wszystkie mieszkania będą miały przestronne balkony lub tarasy i loggie. Dla wygody, oprócz miejsc garażowych pod budynkami, inwestor planuje także parkingi naziemne. W sąsiedztwie bloków zaplanowano place zabaw dla dzieci oraz tereny rekreacyjne dla młodzieży i dorosłych.

W pobliżu nowopowstającego osiedla zaplanowano ośrodek sportowo-rekreacyjny z boiskami, kortami tenisowymi, ścieżkami rowerowymi, górkami saneczkowymi. Wszystko to sprawia, że najnowsza inwestycja JW Construction jest atrakcyjna dla osób aktywnych zawodowo, ceniących bliskość przyrody w miejscu zamieszkania.

W pierwszym etapie realizacji osiedla wybudowano 11 budynków dwu, trzy i czteropiętrowych. Znajduje się tu 376 lokali – od kawalerek do mieszkań czteropokojowych. Dojazd do centrum stolicy jest dogodny – można jechać ulicą Poznańską i Połczyńską lub z drugiej strony, ulicą Warszawską. Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej alternatywą będzie kolej, kursująca z Ożarowa Mazowieckiego.

...

Zaznacz jeden rekord!