Mieszkanie

Aktualnie zapisanych osób: 1 osób

Cena mieszkań:
od 421201.00 do 476801.00 PLN

Cena za m2:
od 7159.00 do 8004.00 PLN

Powierzchnia:
od 54 do 59 m2

Odległość od komunikacji miejskiej:
do 200 metrów

Szczegóły inwestycji: Intenso

Deweloper: Neocity Polska Sp. z o.o

Miasto: Warszawa

Dzielnica: Wola

Osiedle:

Ulica: ul. Juliusza Konstantego Ordona

Rok budowy: 2015Poznaj szczegóły - zadzwoń !!!

Infolinia: 22 592 80 13


Prezentowana inwestycja to nowoczesne osiedle powstające w sąsiedztwie parków na warszawskiej Woli. Doskonała komunikacja z centrum miasta, a także bogata infrastruktura w pobliżu inwestycji sprawia, że inwestycjato wymarzone miejsce dla ludzi ceniących komfort i miejską wygodę na co dzień. Wysoki standard wykończenia, inspirująca funkcjonalność wnętrz i duże słoneczne balkony nadają projektowi wyjątkowego charakteru.

Osiedle stanowi 7 budynków o zróżnicowanej wysokości od 6- 11 pięter, zlokalizowanych u skrzyżowania ulic Ordona i Wschowskiej. W projekcie przewidziano garaże podziemne oraz duży wybór komórek lokatorskich.

Dodatkowo w pobliżu znajduje się szeroko rozwiniętą infrastruktura miejska: liczne placówki oświatowe, administracyjne i medyczne, sklepy, markety, galerie handlowe, centra sportowe i rekreacyjne, które znacznie ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Mieszkanie ze względu na swoją atrakcyjną cenę, doskonałą lokalizację oraz funkcjonalny rozkład cechuje się wysokim potencjałem inwestycyjnym.

...

Zaznacz jeden rekord!