Mieszkanie

Aktualnie zapisanych osób: 1 osób

Cena mieszkań:
od 264247.00 do 659376.00 PLN

Cena za m2:
od 6850.00 do 8250.00 PLN

Powierzchnia:
od 32 do 92 m2

Odległość od komunikacji miejskiej:
do 200 metrów

Szczegóły inwestycji: Stacja Kazimierz

Deweloper: Polnord S.A.

Miasto: Warszawa

Dzielnica: Wola

Osiedle:

Ulica: ul. Jana Kazimierza

Rok budowy: 2016Poznaj szczegóły - zadzwoń !!!

Infolinia: 22 592 80 13


Inwestycja znajduje się przy ul. Jana Kazimierza, w sercu Woli – dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Przemysłowa zabudowa tej części miasta – Odolan – wypierana jest obecnie przez liczne inwestycje mieszkaniowe i biurowe. Dynamiczny rozwój nowej tkanki miejskiej sprawia, że w niedalekiej przyszłości będzie to najlepsza miejscówka nie tylko na Woli, ale i w całej północno-zachodniej Warszawie.

Powstający w pierwszym etapie kompleks budynków skupionych wokół wydzielonego, wewnętrznego patio oferuje 179 lokali mieszkalnych i 5 usługowo-handlowych. Zróżnicowana wysokość i kaskadowość budynków, wysokiej jakości okładziny elewacji, detale wykończenia oraz odważna kolorystyka to wyróżniki przedstawianej inwestycji. Liczne odniesienia do industrialnej tradycji miejsca nadają inwestycji dodatkowego, modernistycznego charakteru.

Lokalizacja

  • ulica Jana Kazimierza na warszawskiej Woli
  • doskonałe położenie względem centrum Warszawy
  • 4 linie tramwajowe i 9 autobusowych zaledwie kilka minut na piechotę od inwestycji
  • sąsiedztwo trzech dużych parków
  • gotowa infrastruktura miejska - liczne szkoły, przychodnie i sklepy w pobliżu

Osiedle jest dobrze skomunikowane z kluczowymi dzielnicami miasta, a jednocześnie doskonale odizolowane od hałasu głównych ulic. Do pobliskiej stacji SKM, Dworca Zachodniego oraz planowanej drugiej linii metra mieszkańcy mogą dojść na piechotę. W odległości 300m od osiedla kursują cztery linie tramwajowe oraz aż dziewięć autobusowych. Dojazd do centrum Warszawy komunikacją miejską zajmuje 20 minut, dojazd samochodem zaledwie 5–7 minut. Już wkrótce podróż metrem do stacji Centrum zajmie niecałe 10 minut.

Bogata infrastruktura warszawskiej Woli zapewnia w okolicy inwestycji liczne przychodnie, cztery szpitale, przedszkola i szkoły. Na północ od Inwestycji znajdują się Park Szymańskiego i Park Sowińskiego. Parę minut spacerem dalej znajduje się jeden z najpiękniejszych parków Warszawy – 37-hektarowy Park Moczydło.

...

Zaznacz jeden rekord!