Mieszkanie

Aktualnie zapisanych osób: 1 osób

Cena mieszkań:
od 234145.00 do 960860.00 PLN

Cena za m2:
od 6936.00 do 8448.00 PLN

Powierzchnia:
od 29 do 121 m2

Odległość od komunikacji miejskiej:
do 200 metrów

Szczegóły inwestycji: Bliska Wola

Deweloper: J.W. Construction Holding S.A.

Miasto: Warszawa

Dzielnica: Wola

Osiedle:

Ulica: Kasprzaka

Rok budowy: 2013Poznaj szczegóły - zadzwoń !!!

Infolinia: 22 592 80 13


Prezentowana inwestycja to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do lokali usługowo-handlowych, przedszkola jak i terenów sportowo-rekreacyjnych umiejscowionych na terenie osiedla. W pierwszym etapie powstanie ośmiopiętrowy budynek ze 153 atrakcyjnie rozplanowanymi mieszkaniami o powierzchniach od 26,59 m2 do 95,16 m2. Projekt autorstwa biura architektonicznego BAU stawia na nowoczesność i funkcjonalność. Duże drewniane okna, obszerne balkony i tarasy oraz pokaźne przeszklenia elewacji nadają bryle budynku lekkości. Dodatkowo mieszkańcy parterów będą korzystali z przestronnych ogródków. Dla każdego budynku przewidziano również wspólny taras, zachęcający do sąsiedzkiej integracji.

Osiedle zostało zaprojektowanie nie tylko z myślą o wygodzie mieszkańców, ale również w trosce o środowisko. Proekologiczne rozwiązania, które zastosowano, przyczynią się do istotnego zmniejszenia opłat czynszowych.

Osiedle jest zamknięte, monitorowane i chronione, a sam budynek położony jest w cichej i spokojnej okolicy otoczonej jednym z najpiękniejszych parków w Warszawie – Parkiem Sowińskiego.

 

Dodatkowo w pobliżu znajduje się szeroko rozwiniętą infrastruktura miejska: liczne placówki oświatowe, administracyjne i medyczne, sklepy, markety, galerie handlowe, centra sportowe i rekreacyjne, które znacznie ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Mieszkanie ze względu na swoją atrakcyjną cenę, doskonałą lokalizację oraz funkcjonalny rozkład cechuje się wysokim potencjałem inwestycyjnym.

...

Zaznacz jeden rekord!