Mieszkanie

Aktualnie zapisanych osób: 1 osób

Cena mieszkań:
od 507444.00 do 625887.00 PLN

Cena za m2:
od 7944.00 do 8100.00 PLN

Powierzchnia:
od 62 do 63 m2

Odległość od komunikacji miejskiej:
do 200 metrów

Szczegóły inwestycji: Corner House

Deweloper: INVESCO s.c.

Miasto: Warszawa

Dzielnica: Wawer - Anin

Osiedle:

Ulica: ul. Zambrowska

Rok budowy: 2015Poznaj szczegóły - zadzwoń !!!

Infolinia: 22 592 80 13


STARY ANIN - KAMERALNE APARTAMENTY BLISKO CENTRUM, W DOSKONAŁEJ CICHEJ LOKALIZACJI - INWESTYCJA ZAKOŃCZONA

Zespół prezentowanych apartamentów w Starym  Aninie to prestiżowa lokalizacja, prosta, elegancka architektura dopasowująca się z łatwością do kameralnego charakteru dzielnicy oraz nowoczesność rozwiązań i wysoki standard wykończenia. Inwestycjato realizacja polegająca na stworzeniu budynku wielorodzinnego, w nowoczesnym stylu, usytuowanego w  unikatowej lokalizacji w samym sercu starego Anina, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego  i w otoczeniu pięknej zabudowy willowej i apartamentowej, z bliskością wszelkiej potrzebnej infrastruktury, jednocześnie doskonale skomunikowana z  pozostałą  częścią  miasta dzięki nowym trasom komunikacyjnym.

Na czterech kondygnacjach znajduje się 33 apartamenty o powierzchni od 28 do 105 m2. W zależności od potrzeb potencjalnych Nabywców, dzięki odpowiednim rozwiązaniom konstrukcyjnym możliwa jest dowolna aranżacja wnętrz apartamentów oraz ich łączenie, układ mieszkań można prawie dowolnie zmieniać ograniczeniem są jedynie  elementy konstrukcji budynku i piony instalacyjno - wentylacyjne.Dodatkowa podziemna kondygnacja, połączona z piętrami mieszkalnymi windą, zapewnia posesji odpowiednią ilość miejsc postojowych.

Wszystkie apartamenty (od parteru do III piętra) mają przestronne tarasy lub balkony, niektóre na 3 piętrze posiadają możliwość zainstalowania (na życzenie) kominka. Mieszkania na parterze posiadają wydzielone ogródki.

Możliwość łączenia mieszkań.

...

Zaznacz jeden rekord!