Mieszkanie

Aktualnie zapisanych osób: 1 osób

Cena mieszkań:
od 423005.00 do 516490.00 PLN

Cena za m2:
od 5500.00 do 5800.00 PLN

Powierzchnia:
od 76 do 89 m2

Odległość od komunikacji miejskiej:
do 200 metrów

Szczegóły inwestycji: Rudy Rydz I, II i III

Deweloper: Dolcan Plus S.A.

Miasto: Warszawa

Dzielnica: Rembertów

Osiedle:

Ulica: ul. Władysława Szeflera-Włada

Rok budowy: 2015Poznaj szczegóły - zadzwoń !!!

Infolinia: 22 592 80 13


MIESZKANIE BEZ CZYNSZU
Osiedle Rudy Rydz to wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych, w których to właściciel mieszkania kontroluje wydatki i decyduje o kosztach eksploatacyjnych. Nie ponosi dodatkowych opłat za utrzymanie części wspólnych. Osiedle Rudy Rydz w Rembertowie to absolutna nowość na rynku mieszkaniowym. Mieszkania z kominkiem, własnym ogrodem lub poddaszem w otoczeniu bujnej zieleni. Położone w dogodnym punkcie stolicy, spełniają marzenia o własnym domu z ogródkiem bez konieczności wyprowadzki z miasta. Niewielkie metraże mieszkań oraz ich niskie koszty utrzymania są idealnym rozwiązaniem dla osób, które planują zakup mieszkania. Dedykowane również tym, którzy preferują przytulne i funkcjonalne wnętrza oraz kontakt z naturą.

KOMFORT I WYGODA W CENIE

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy 4 typy domów z mieszkaniami o zróżnicowanym układzie powierzchni: od 57 do 67 m2, z własną działką lub balkonem i poddaszem. Wszystkie mieszkania posiadają działkę, natomiast te na piętrze dodatkowo balkony i poddasza. W każdym lokalu istnieje możliwość aranżacji kominka, a na terenie posesji znajduje się przynależne miejsce parkingowe.

IDEALNA DO ZAMIESZKANIA
Rembertów to idealna do zamieszkania, spokojna i przyjazna dzielnica, położona wśród lasów, bez dużego przemysłu, zapewniająca ciszę i spokój. Dominuje tu zabudowa niska, jednorodzinna. W centrum dzielnicy: przedszkola, szkoły, lokalne sklepy, punkty usługowe oraz kilka banków i ratusz.

W ZGODZIE Z PRZYRODĄ
Osiedle Rudy Rydz jest usytuowane w sąsiedztwie pięknego zielonego parku na terenie Akademii Obrony Narodowej, gdzie znajduje się basen, strzelnica, hala sportowa, restauracja i wiele innych atrakcji. Dla miłośników książek Rembertów oferuje trzy biblioteki.

SPRAWNA KOMUNIKACJA
Rudy Rydz I i II – 39 segmentów, mieszkania o powierzchni od 57 do 78 m kw. Oddane do użytkowania.
Rudy Rydz III – 9 segmentów, mieszkania o powierzchni od 77 do 90 m kw. Inwestycja została podzielona na dwa etapy, termin realizacji:
- I etap III kw. 2015r.
- II etap IV kw. 2015r.

...

Zaznacz jeden rekord!