Mieszkanie

Aktualnie zapisanych osób: 1 osób

Cena mieszkań:
od 231710.00 do 701202.00 PLN

Cena za m2:
od 7990.00 do 8909.00 PLN

Powierzchnia:
od 29 do 88 m2

Odległość od komunikacji miejskiej:
do 200 metrów

Szczegóły inwestycji: Ogrody Ochota II

Deweloper: Dolcan Plus S.A.

Miasto: Warszawa

Dzielnica: Ochota

Osiedle:

Ulica: Aleja Krakowska

Rok budowy: 2016Poznaj szczegóły - zadzwoń !!!

Infolinia: 22 592 80 13


OTWÓRZ SIĘ NA SZCZĘŚCIE.

Są takie miejsca, które mają swoją niepowtarzalną aurę. Miejsca, do których chce się wracać, takie, w których czujesz, że naprawdę żyjesz. W zgodzie z sobą i harmonii z całym otaczającym światem, wolny i bezpieczny. Miejsca, które przynoszą Ci szczęście.

Znajdź takie własne szczęśliwe miejsce. Zamieszkaj na osiedlu Ogrody Ochota II

OTWÓRZ SIĘ NA PRZESTRZEŃ I KOMFORT
Zamieszkaj w miejscu, które zapewni Ci wygodne życie bez ograniczeń. Ogrody Ochota II to nowoczesna, idealnie zaprojektowana przestrzeń do życia, zgodna z najnowszymi architektonicznymi trendami. Na wewnętrznym, słonecznym dziedzińcu, dostępnym wyłącznie dla mieszkańców, powstanie plac zabaw dla dzieci z piaskownicą. Niektóre mieszkania również będą miały własne ogródki o powierzchni nawet do 76 mkw. W środku budynków otoczą Cię przestronne korytarze, windy, klatki schodowe. Na dachach pojawią się tarasy – oazy zieleni, na parterze lokale usługowe i sklepy, a podziemiach garaże dostępne także dla osób niepełnosprawnych.

Podobno szczęściu trzeba pomagać. Nasi doradcy chętnie pomogą Tobie i Twojej drugiej połowie stworzyć Wasz wymarzony szczęśliwy dom i to od A do Z, w jednym z 208 mieszkań o powierzchni od 29 do 88 mkw. Wszystkie mieszkania mają duże okna oraz balkony lub loggie do wyboru.
Takie szczęście trzeba chronić. Dlatego nasze osiedle będzie bardzo bezpieczne i zamknięte z całodobowym monitoringiem i recepcją w osiedlowym lobby.

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY SZCZĘŚLIWY DOM

Wtedy poczujesz, że naprawdę szczęście puka do Twoich drzwi. W Ogrodach Ochota II sam możesz stworzyć swój nowy dom. Nasi doradcy z zakresu aranżacji i wykończenia wnętrz przygotowali trzy pakiety wykończeniowe Standard, Komfort i Premium do wyboru. Co więcej, na Twoje życzenie gotowi są stworzyć specjalny pakiet, unikalny i wyjątkowy jak Twój nowy dom.

Przyjdź. Wybierz. Zamieszkaj w nowym szczęśliwym domu.

...

Zaznacz jeden rekord!