Mieszkanie

Aktualnie zapisanych osób: 1 osób

Cena mieszkań:
od 612470.00 do 743370.00 PLN

Cena za m2:
od 7100.00 do 7300.00 PLN

Powierzchnia:
od 84 do 104 m2

Odległość od komunikacji miejskiej:
do 100 metrów

Szczegóły inwestycji: Ogrody Ochota I

Deweloper: Dolcan Plus S.A.

Miasto: Warszawa

Dzielnica: Ochota

Osiedle:

Ulica: Aleja Krakowska

Rok budowy: 2014Poznaj szczegóły - zadzwoń !!!

Infolinia: 22 592 80 13


Już nie musisz iść na kompromis, zadbaliśmy o to, byś miał miasto i naturę w jednym miejscu. Osiedle jest już wybudowane.

Nasza inwestycja liczy 359 przestronnych mieszkań, z dwupoziomowymi, podziemnymi garażami. Bogaty wybór funkcjonalnych mieszkań od 1 do 5 pokojowych o metrażu od 31,5 m2 do 106 m2, z balkonami, loggiami bądź przeszklonymi ogrodami zimowymi z dźwiękoszczelnymi szybami, które będzie można wykorzystać jako przestrzeń do wypoczynku wśród zieleni także zimą lub jako dodatkowe pomieszczenie użytkowe. Wiele mieszkań ma duże przeszklenia i okna od sufitu do samej podłogi, zatem wszystkie mieszkania, nawet te mniejsze mają doskonałe doświetlenie.

 W każdym mieszkaniu zainstalowane są logotermy. Umożliwiają one indywidualne dostosowanie temperatury wody wpływającej do mieszkania (do celów ogrzewania oraz użytkowych), według własnych upodobań i potrzeb. Dzięki temu każdy będzie mógł sam kontrolować temperaturę wody, oraz obniżyć koszty związane z jej ogrzaniem.

 Osiedle będzie wyposażone w 24-godzinną recepcję oraz ochronę. Części wspólne w inwestycji zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców – szerokie przestronne korytarze oraz nowoczesne windy. Bezpieczny dziedziniec zachwyci ciszą i zróżnicowaną zielenią. Zadbaliśmy także o infrastrukturę osiedla - na parterze inwestycji znajdą się lokale usługowe i punkty handlowe. Osiedle jest przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

 Osiedle Ogrody Ochota to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie odpoczynek w mieście.

Ciesz się życiem w centrum wydarzeń i miej naturę w zasięgu ręki.

...

Zaznacz jeden rekord!