Mieszkanie

Aktualnie zapisanych osób: 1 osób

Cena mieszkań:
od 195137.00 do 437123.00 PLN

Cena za m2:
od 4700.00 do 6360.00 PLN

Powierzchnia:
od 30 do 87 m2

Odległość od komunikacji miejskiej:
do 500 metrów

Szczegóły inwestycji: Zielona Dolina

Deweloper: J.W. Construction Holding S.A.

Miasto: Warszawa

Dzielnica: Białołęka

Osiedle:

Ulica: ul. Zdziarska

Rok budowy: 2013Poznaj szczegóły - zadzwoń !!!

Infolinia: 22 592 80 13


Cisza i spokój w najbliższym otoczeniu, a na wyciągnięcie ręki… tętniące życiem towarzyskim serce Warszawy.

Prezentowane osiedle na Białołęce to odpowiedź na potrzeby osób, poszukujących nowoczesnego obiektu w pobliżu terenów zielonych, w zacisznym miejscu oraz oczekujących łatwej i szybkiej komunikacji z centrum stolicy. Jest to teren bardzo atrakcyjny i brany pod uwagę w planie rozbudowy infrastruktury miasta.

Rozbudowa dzielnicy wpłynęła na plany poprowadzenia linii tramwajowej właśnie na wschodnią Białołękę. W pobliżu osiedla znajdują się ponadto niezbędne do codziennego funkcjonowania punkty usługowo-handlowe, które pozwalają cieszyć się w pełni z lokalizacji na spokojnym przedmieściu. Powstają tu również miejsca do spędzania wolnego czasu i zabawy dla młodszych i starszych warszawiaków. Dzielnica rozkwita z każdym rokiem a rozpędu dodają jej liczni młodzi ludzie, którzy chętnie się tu osiedlają. Mieszkanie na Białołęce staje się modne!

Niska, podmiejska zabudowa tworzy urokliwy kompleks, zapewniając nowe mieszkania w bardzo dobrym standardzie i niezwykle atrakcyjnych cenach. Obiekt zapewnia bogaty wybór lokali mieszkaniowych o różnym metrażu oraz układzie wnętrza. Niektóre z proponowanych mieszkań spełniają wymogi programu MDM, zapewniając doskonały start życiowy młodym parom. Niewysokie budynki znajdują się w wydzielonej i ogrodzonej przestrzeni ze starannie wypielęgnowanym terenem wokół. Mieszkania, jak i okolica pozwalają złapać oddech po ciężkim dniu, wyciszyć się i cieszyć pięknem, otaczającej zielni.

...

Zaznacz jeden rekord!