Mieszkanie

Aktualnie zapisanych osób: 1 osób

Cena mieszkań:
od 337559.00 do 964512.00 PLN

Cena za m2:
od 6600.00 do 9850.00 PLN

Powierzchnia:
od 34 do 137 m2

Odległość od komunikacji miejskiej:
do 200 metrów

Szczegóły inwestycji: Atelier Żoliborz

Deweloper: Atelier Żoliborz

Miasto: Warszawa

Dzielnica: Żoliborz

Osiedle:

Ulica: Przasnyska

Rok budowy: 2014Poznaj szczegóły - zadzwoń !!!

Infolinia: 22 592 80 13


Urokliwy, tętniący zielenią, pełen historycznych zakątków - taki właśnie jest Żoliborz.

To właśnie tutaj powstanie połączenie najlepszych wzorców przedwojennego modernizmu żoliborskiego oraz nowoczesnych trendów w architekturze. Trzy sześciopiętrowe budynki zintegrowane zielonymi dziedzińcami i systemem ochrony zapewnią przyszłym mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo.

Dla ich wygody na parterze zlokalizowane będą usługi i dwa place zabaw dla najmłodszych.

Dla wymagających przestrzeni i najwyższego standardu szykujemy apartamenty typu penthouse. Usytuowane na ostatniej kondygnacji obszerne lokale o powierzchni od 80 do 206 m2 umożliwiały będą praktycznie dowolną aranżację przestrzeni. Panoramę miasta podziwiać będzie można przez potężne ponad trzyipółmetrowej wysokości przeszklenia typu oranżeria, lub po przejściu przesuwnymi drzwiami bezpośrednio z rozległych tarasów pokrytych drewnem egzotycznym.

W pobliżu osiedla znajduje się szeroko rozwiniętą infrastruktura miejska: liczne placówki oświatowe, administracyjne i medyczne, sklepy, markety, galerie handlowe, centra sportowe i rekreacyjne, które znacznie ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Mieszkanie ze względu na swoją atrakcyjną cenę, doskonałą lokalizację oraz funkcjonalny rozkład cechuje się wysokim potencjałem inwestycyjnym.

...

Zaznacz jeden rekord!