Mieszkanie

Aktualnie zapisanych osób: 1 osób

Cena mieszkań:
od 673500.00 do 1658560.00 PLN

Cena za m2:
od 14000.00 do 16000.00 PLN

Powierzchnia:
od 45 do 104 m2

Odległość od komunikacji miejskiej:
do 100 metrów

Szczegóły inwestycji: Kamienica Ordynacka

Deweloper: Okólnik Sp. z o.o.

Miasto: Warszawa

Dzielnica: Śródmieście

Osiedle:

Ulica: ul. Okólik

Rok budowy: 1915Poznaj szczegóły - zadzwoń !!!

Infolinia: 22 592 80 13


Prezentowana kamienica do wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi. Świetna lokalizacja, w samym centrum Warszawy, bezpośrednio przy Trakcie Królewskim czynią ją atrakcyjną ofertą dla najbardziej wymagających klientów zainteresowanych zakupem apartamentu z segmentu premium.

Kamienica powstała na początku ubiegłego stulecia. Jej najbliższe otoczenie cieszyło się troską największych warszawskich rodów. Była to dzielnica elit. Obok prestiżowych kamienic wznosiły się dostojne budynki publiczne.

Dziś w tym naznaczonym historią, doskonale położonym i tętniącym życiem miejscu oferujemy apartamenty – lokale o najwyższym standardzie, jaki posiada dziś Warszawa. Mamy na sprzedaż luksusowe mieszkania dla wymagających ludzi biznesu, życia publicznego i kultury.

Tradycyjna forma projektu oraz dogodne położenie w centrum współczesnego życia stolicy czynią Kamienicę Ordynacką wyborem nr 1.

Kamienica zlokalizowana jest w sercu Warszawy, u zbiegu ulic Okólnik i Ordynackiej. To ścisłe centrum miasta, wymarzone miejsce na sprzedaż apartamentów w Warszawie) to połączenie historii z nowoczesnością, nad Tamką (Warszawa) znajduje się Zamek Ostrogskich, w którego piwnicach Złota Kaczka pilnuje skarbu. Obok stoi surowy, szklany gmach Muzeum Fryderyka Chopina. Naprzeciwko Kamienicy usytuowany jest zielony skwer Bohdana Wodiczki. Poniżej, u stóp skarpy, rozciąga się wspaniały widok na Wisłę i rozświetlony pylon mostu Świętokrzyskiego.

Między innymi ze względu na lokalizację kupno apartamentu w Kamienicy Ordynacka to pewna inwestycja w przyszłość.

Tanie mieszkania w odległych dzielnicach Warszawy nie dają gwarancji takiej rentowności, jak luksusowe apartamenty w doskonałej lokalizacji (Warszawa – Trakt Królewski).

...

Zaznacz jeden rekord!