Mieszkanie

Aktualnie zapisanych osób: 1 osób

Cena mieszkań:
od 158070.00 do 546480.00 PLN

Cena za m2:
od 5300.00 do 5500.00 PLN

Powierzchnia:
od 29 do 99 m2

Odległość od komunikacji miejskiej:
do 500 metrów

Szczegóły inwestycji: Osiedle Walencja

Deweloper: Walencja Development

Miasto: Ożarów Mazowiecki

Dzielnica: Duchnice

Osiedle:

Ulica: ul. Ożarowska

Rok budowy: 2014Poznaj szczegóły - zadzwoń !!!

Infolinia: 22 592 80 13


Proponowana inwestycja w Ożarowie Mazowieckim to zespół 10 nowoczesnych budynków, które realizowane będą w 3 etapach. Na terenie osiedla przewidziane są lokale handlowe oraz przedszkole z placem zabaw.

Osiedle jest doskonale zlokalizowane w odległości 200m od stacji PKP, co umożliwia dogodny i szybki dojazd (około 20 minut) pociągiem do Centrum, korzystając z Karty Miejskiej. W odległości 2km od osiedla znajduje się wjazd na nową obwodnicę Warszawy z możliwością szybkiego dojazdu w stronę Centrum, Bródna, Ząbek, oraz w stronę lotniska Okęcie i na Ursynów.

Nowa obwodnica ma połączenie z autostradą na Poznań i Gdański, oraz szybkie połączenie z trasą na Kraków i Katowice.

Osiedle otoczone jest zabudową jednorodzinną. W odległości 300 – 500m znajdują się szkoły, kościół, basen, Urząd Miasta, poczta, sklepy, hotel i przystanki autobusowe.

Budynek A2 jest już wybudowany i oddany do użytkowania.

Budynki są trzypiętrowe z zamieszkałym poddaszem. W każdej klatce schodowej będzie winda a w podziemiu garaż z miejscami postojowymi.

Mieszkania na parterze posiadają ogródki a na wyższych piętrach tarasy i loggie. Wszystkie mieszkania będą oddawane z możliwością wykończenia “pod klucz”.

Nowoczesne Osiedle Walencja urządzone w hiszpańskim stylu proponuje Państwu przestronne, słoneczne mieszkania otoczone zielenią.

Pracują w Warszawie i mieszkać w Ożarowie to najlepszy wybór, bo dojazd do pracy będzie chwilą, a zaoszczędzony na dojazdach czas będzie można poświęcić na spacery, basen lub jazdę na rowerze.

Inwestycja została oddana do użytku w I kwartale 2014 roku – budynek A2

Kolejne etapy zostaną oddane w I kwartale 2017r – budynek A1 i A3.

...

Zaznacz jeden rekord!